L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur van 60 vierkante meter ligt op sechts 5 minuten wandelafstand van de Notre-Dame-de-Nantillykerk van Saumur en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    De 2-slaapkamer villa bevindt zich op amper 400 meter afstand van de Chapelle Saint-Jean en net om de hoek bij het Musée de la Cavalerie. Het vakantiehuis is gesitueerd op 2 km van het Saumur Forest Aventures, terwijl Centre-Ville busstation op 5 minuten loopafstand is. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Musée du Champignon, gelegen 4 km verder.

    De 1-badkamer woning beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    De gesitueerde in Saumur L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour biedt koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven in een ingerichte keuken. Gasten zullen genieten van gerechten uit de Europese keuken, geserveerd in L'Auberge Saint Pierre, dat binnen 6 minuten wandelen ligt. L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving en ligt in de buurt van het treinstation Saumur.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur

    De 1-badkamer woning beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Kamer foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Mensen foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Bedden foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Strand foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Keuken foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Keuken foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Skyline foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Andere info foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Kamer foto L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur Interieur foto
    Town Huis met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk het Musée de la Cavalerie bereiken, gelegen op minder dan 450 meter van L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals Eglise Saint-Nicolas, gelegen op 5 minuten lopen ervan.
    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in de villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    L'Escapade : Maison Centre-Ville Avec Cour Saumur